Historia Firmy

Od roku 1984 współpracujemy z polskim szpitalami oraz placówkami medycznymi. W swojej historii kilka razy zmienialiśmy nazwę m.in., Biazet, S&W, AxMediTec, Biameditek, lecz zawsze należeliśmy do grona wiodących firm zajmujących się sprzedażą i profesjonalnym serwisem sprzętu medycznego w Polsce. W roku 2010 dołączyliśmy do szwedzkiej grupy inwestycyjnej Indutrade.

https://www.indutrade.com

CIRRO Dzisiaj

Obecnie CIRRO to ponad 75 osób działających aktywnie na terenie całego kraju. Oprócz grupy doświadczonych specjalistów regionalnych i menedżerów produktu posiadamy dział serwisowy. Od początku istnienia główna siedziba naszej firmy mieści się w Białymstoku, ponadto mamy aktywne centra serwisowe w Katowicach, Bydgoszczy oraz we Wrocławiu. Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski wiodących firm światowych takich jak: Mindray, Ambu, Sebia, Aerogen, Meditera i innych. Oferowany przez nas sprzęt stanowi wyposażenie oddziałów intensywnej terapii i anestezjologii, sal operacyjnych, oddziałów kardiologicznych, ratunkowych oraz laboratoriów. Oprócz sprzętu inwestycyjnego dostarczamy też wszelkie niezbędne akcesoria i materiały jednorazowe oraz kompletne rozwiązania informatyczne. Ponadto samodzielnie przeprowadzamy instalacje oferowanych urządzeń, prowadzimy szkolenia personelu medycznego.

Film Promocyjny

Jakość i Doświadczenie

W październiku 2004 roku Spółka uzyskała Certyfikat ISO 9001, potwierdzający, że system zarządzania funkcjonujący w naszej firmie spełnia wymagania normy ISO 9001:2000 Systemu Zarządzania Jakością (od 2014r. ISO 9001:2009).

Nasza Oferta

W naszej ofercie znajdują się aparaty do znieczulenia, kardiomonitory i systemy monitorowania pacjenta, respiratory, defibrylatory, sprzęt laboratoryjny, wózki transportowe, łózka szpitalne, ogrzewacze pacjenta i płynów infuzyjnych, resuscytatory, zestawy ratunkowe, filtry oddechowe i obwody pacjenta, maski krtaniowe. Szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów zawiera niniejsza strona internetowa.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do współpracy!